





538 ₴
Мінімальне замовлення — 15 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Стельовий вбудований світильник LED панель - це світлодіодні енергозберігаючі панелі, призначені для загального освітлення приміщень. Завдяки бездоганним характеристикам і високому якості виготовлення дозволяє використовувати панелі адміністративних будівлях.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1200 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Кількість світлодіодів | 160 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 30000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір світіння | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Форма рефлектора | Плоска |