

380 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Стельовий вбудований світильник LED призматик - це світлодіодні енергозберігаючі панелі, призначені для загального освітлення приміщень. Завдяки бездоганним характеристикам і високому якості виготовлення дозволяє використовувати панелі адміністративних будівлях.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Кількість ламп | 4 шт. |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 25000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | G13 |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Структура рефлектора | Текстурована |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Характеристики випромінювання | |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |