
383 ₴/лист
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Гіпсокартон KNAUF 9,5мм - це плити, що складаються з плоскої гіпсової серцевини, покритої з обох боків спеціальним картоном.
Переваги гіпсокартону KNAUF:
Гіпсокартон KNAUF застосовують для обробки внутрішніх приміщень як економічну обшивку в системах сухого будівництва без особливих вимог у таких системах, як:
Гіпсокартонні плити KNAUF застосовуються в приміщеннях з сухим і нормальним режимами вологості відповідно до діючих норм з будівельної теплотехніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гіпсокартонного листа | Звичайний |
| Вид кромки | ПЛУК |
| Довжина | 2500 мм |
| Товщина | 9.5 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1200 мм |