
395 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Самовирівнювальна суміш Ceresit CN 68 призначена для швидкого вирівнювання бетонних, цементно-піщаних та ангідритових основ підлоги перед наступним укладанням фінішних покриттів (лінолеум, килимове покриття, ламінат, керамічна плитка, плитка ПВХ та ін.) всередині житлових, громадських, адміністративних та побутових приміщень з низьким рівнем вологості. Самовирівнювальна суміш Ceresit CN 68 застосовується для влаштування підлог з підігрівом. Суміш не застосовується як фінішне покриття для підлоги.
Властивості суміші Ceresit CN-68:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ceresit |
| Вид наливної підлоги | Мінеральний |
| Фасовка матеріалу | 25 кг |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Міцність на стиск | 17 МПа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Усадка: | не більш ніж 0,5 мм/м |
| Межа міцності на растежение при вигині | не менш ніж 3МПа |
| Готовність розчину до техно - логічного пересування: | через 8 годин |
| Міцність зчеплення з основою | не менш ніж 0,8 МПа |
| Склад | Суміш цементів із мінеральними наповнювачами й органічними модифікаторами |
| Витрата сухої суміші: | приблизно 2,0 кг/м2 на 1 мм товщини шару |
| Час використання розчинової суміші: | не менш 20 хвилин |
| Витрата води для приготування розчинової суміші: | 4 л води на 25 кг суміші |
| Готовність до фарбування: | через 7 діб |