





Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴

Опис Бойлер GORENJE TGRK 80/100/120/150/200 V "мокрий ТЕН" із теплообмінником
Базові водонагрівачі TGR доповнені теплообмінником, що дає змогу їх
під'єднувати до системи центрального опалення.
ПЕРЕВАГИ
• Для декількох водорозбірних точок
• Вертикальний настінний монтаж
• Теплообмінник
• Приєднання до теплообмінника зліва (LN) або праворуч (RN)
• Заглибний ТЕН
• Встановлення температури регулятором
• Температурні параметри:
• регулювання температури води в діапазоні до 75 °C
• економічний режим 55 °C
• захист від замерзання 10 °C
• Індикація роботи ТЕНа
• Біметалевий термометр показує температуру води в
водонагрівачі
• Робочий тиск: 6 барів
• Магнієвий анод та емаль для захисту бака від корозії
• Об'єм: 80, 100, 120, 150, 200 літрів
• Простий монтаж і обслуговування
STANDARD
TGRK НАПОРНЫЙ ЭЛЕКТРИЧЕСКИЙ ВОДОНАГРЕВАТЕЛЬ C ТЕПЛООБМЕННИКОМ МОДЕЛЬ TGRK V
Технічний опис 100 л
Клас енергоспоживання: Клас енергоспоживання С
Витрата електроенергії кВтч/24 год: 12.85 кВт
Об'єм: 94.2 л
Кількість водорозбірних точок: 2 і більше
Монтаж: Вертикальний настінний монтаж
Приєднання до теплообмінника: G 3/4
Робочий тиск: 6 барів
Матеріал бака: Бак з емальованої сталі
Захисний анод: Захисний магнієвий анод
Регулювання температури: Механічне регулювання температури
Термометр: Біметалевий термометр
Захист від замерзання: Так
Індикатор роботи ТЕНа: Так
Площа теплообмінника: 0.4 m2
Максимальний тиск теплоносія: 6 барів
Максимальна температура теплоносія на вході: 85 °C
Кількість ТЕНів: 1
Потужність: 2,000 Вт
Номінальний струм: 8.7 А
Час нагрівання від 15° до 45 °C з теплообмінником: 24 хв.
Теплопотери за вертикального настінного монтажу: 2.2 кВтч/24 год
Габаритні розміри (ШхВхГ): 45.4 × 93.5 × 46.1 см
Розміри в пакованні (ШхВхГ): 48 × 96 × 49 см
Вага (брутто/нетто): 37 / 35 кг
Номінальний струм: 10 А
Шнур живлення електромережі до комплекту не входить!
Докладні рекомендації щодо технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі неспостереження зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром. Інструкція щодо встановлення й експлуатації: http://my.prom.ua/media/files/944008_instruktsiya_p__atsii_tgrk.pdf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 35 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Час нагріву води до 50°С | 170 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 935 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |