




Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴

Опис Бойлер GORENJE TGR 80/100/120/150/200 SN "мокрий ТЕН" з регулятором і повітряним клапаном
Обладнані автоматичним випускним повітряним клапаном,що дозволяє використовувати запас води з бойлера у випадку, якщо тиск води слабке або відсутнє зовсім. Тому їх використання доцільно в будинках з перебоями водопостачання.
Недорогі і якісні водонагрівачі TGR оснащуються новим
термометром і ручкою терморегулятора, виконаними в єдиному дизайні.
Так, зовнішній вигляд водонагрівачів TGR був оновлений і уніфікований з
дизайном водонагрівачів нового покоління.
Вони призначені для гарячого водопостачання однієї або декількох
водорозбірних точок від одного водонагрівача. Ручка терморегулятора
на нижній захисній кришці дозволяє регулювати температуру води
у діапазоні до 75°C і встановлювати економічний режим та захист від
замерзання. ТЕН виготовлений з міді, що забезпечує його високу
стійкість до корозії і довгий термін служби.
ПЕРЕВАГИ: безнапірний
• Для декількох водорозбірних точок
• Вертикальний настінний монтаж
• Занурювальний ТЕН
• Установка температури регулятором
• Температурні налаштування
• регулювання температури води в діапазоні до 75°С
• економічний режим 55°С
• Захист від замерзання 10°С
• Індикація роботи Тена
• Біметалічний термометр показує температуру води у
водонагрівачі
• Робочий тиск: 6 бар
• Магнієвий анод і емаль для захисту бака від корозії
• Обсяг: 80, 100, 150, 200 літрів
• Простий монтаж і обслуговування
STANDARD TGR SN БЕЗНАПІРНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ВОДОНАГРІВАЧ МОДЕЛЬ TGR SN
Технічний опис 150л
Клас енергоспоживання: Клас енергоспоживання
Витрата електроенергії квт/24 год.: 12.9 кВт
Об'єм: 146.1 л
Кількість водорозбірних точок: 2 і більше
Монтаж: настінний Вертикальний монтаж
Робочий тиск: 9 бар
Матеріал бака: Бак з нержавіючої сталі
Захисний анод: Захисний магнієвий анод
Регулювання температури: Механічне регулювання температури
Термометр: термометр Біметалічний
Захист від замерзання: Так
Індикатор роботи Тена: Так
Кількість Тенів: 1
Потужність: 2,000 Вт
Номінальний струм: 8.7 А
Тепловтрати при вертикальному настінному монтажі: 3.2 квт/24 год
Габаритні розміри (шхвхг): 45.4 × 130.5 × 46.1 см
Розміри в упаковці (шхвхг): 48 × 133 × 49 см
Вага (брутто/нетто): 44 / 41 кг
Номінальний струм: 10 А
Шнур живлення електромережі в комплект не входить!
Докладні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. При недотриманні цих правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром. Інструкція по установці і експлуатації: http://my.prom.ua/media/files/939300_instruktsiya_p__sii_tgr_sn.pdf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 41 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Час нагріву води до 50°С | 200 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1305 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Безнапірний |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |