




Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴

Опис Бойлер GORENJE TGR 80/100/120/150/200 SN "мокрий ТЕН" з регулятором і повітряним клапаном
Обладнані автоматичним випускним повітряним клапаном, що дає змогу використовувати запас води з бойлера в разі, якщо тиск води слабкий або його зовсім немає. Тому їх використання доцільне в будинках із перебоями водопостачання.
Недороги та якісні водонагрівачі TGR обладнуються новим
термометром і ручкою терморегулятора, виготовленими в єдиному дизайні.
Так, зовнішній вигляд водонагрівачів TGR був оновлений та уніфікований з
дизайном водонагрівачів нового покоління.
Вони призначені для гарячого водопостачання однієї або декількох
водорозбірних точок від одного водонагрівача. Ручка терморегулятора
на нижній захисній кришці дає змогу регулювати температуру води
в діапазоні до 75 °C і встановлювати економний режим і захист від
замерзання. ТЕН виготовлений із міді, що забезпечує його високу
стійкість до корозії та довгий термін експлуатації.
ПЕРЕВАГИ: безнапірний
• Для декількох водорозбірних точок
• Вертикальний настінний монтаж
• Заглибний ТЕН
• Встановлення температури регулятором
• Температурні параметри
• регулювання температури води в діапазоні до 75 °C
• економічний режим 55 °C
• Захист від замерзання 10 °C
• Індикація роботи ТЕНа
• Біметалевий термометр показує температуру води в
водонагрівачі
• Робочий тиск: 6 барів
• Магнієвий анод та емаль для захисту бака від корозії
• Об'єм: 80, 100, 150, 200 літрів
• Простий монтаж і обслуговування
STANDARD TGR SN БЕЗНАПОРНЫЙ ЭЛЕКТРИЧЕСКИЙ ВОДОНАГРЕВАТЕЛЬ МОДЕЛЬ TGR SN
Технічний опис 100 л
Клас енергоспоживання: Клас енергоспоживання С
Витрата електроенергії кВтч/24 год: 6.7 кВт
Об'єм: 96.1 л
Кількість водорозбірних точок: 2 і більше
Монтаж: Вертикальний настінний монтаж
Робочий тиск: 9 барів
Матеріал бака: Бак з емальованої сталі
Захисний анод: Захисний магнієвий анод
Регулювання температури: Механічне регулювання температури
Термометр: Біметалевий термометр
Захист від замерзання: Так
Індикатор роботи ТЕНа: Так
Кількість ТЕНів: 1
Потужність: 2,000 Вт
Номінальний струм: 8.7 А
Теплопотери за вертикального настінного монтажу: 2.2 кВтч/24 год
Габаритні розміри (ШхВхГ): 45.4 × 93.5 × 46.1 см
Розміри в пакованні (ШхВхГ): 48 × 96 × 49 см
Вага (брутто/нетто): 33 / 31 кг
Номінальний струм: 10 А
Шнур живлення електромережі до комплекту не входить!
Докладні рекомендації щодо технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі неспостереження зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром. Інструкція щодо встановлення й експлуатації: http://my.prom.ua/media/files/939300_instruktsiya_p__sii_tgr_sn.pdf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 31 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Час нагріву води до 50°С | 150 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 935 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Безнапірний |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |