
Відправка з 06 травня 2026798 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Декоративна штукатурка Ceresit CT 35 призначена для декоративного оздоблення всередині та зовні будівель бетонних, цегляних поштукатурених основ, а також для використання під час влаштовування систем теплоізоляції фасадів.
Штукатурка Ceresit СТ 35 (під фарбування) передбачає подальше фарбування акриловими, силікатними, силіконовими та іншими фарбами, як на водяній основі, так і на органічних розчинників. Можливе отримання різних «короїдних» фактур.
• стійка до атмосферних впливів
• морозостійка
• стійка до ударних навантажень
• паропроникна
• водостійка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ceresit |
| Країна виробник | Україна |
| Вид декоративної штукатурки | Фактурна |
| Призначення матеріалу | Для газобетону |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Спосіб нанесення | Ручний |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип за складом | Мінеральна |
| Фактура | Короїд |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Технічні характеристики | |
| Час висихання | 2 годин |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Мінімальна товщина шару | 2.5 мм |
| Витрата матеріалу | 3.5 кг/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адгезія до всіх основ відповідно до сфери застосування, що експлуатуються | не менш ніж 0,5 МПа |
| Витрата води для приготування розчинової суміші: | 5,0–5,25 л води на 25 кг сухої суміші |
| Коефіцієнт водопоглинання: | 0,5 кг/(м2•год0,5) |
| Морозостійкість | не менше 75 циклів |
| Паропроникність: | не менше 0,05 мг/(м•год•Па) |
| Склад | полімерцементна суміш із мінеральними наповнювачами та модифікаторами |
| Час використання розчинової суміші: | до 60 хвилин |