



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Технічний опис GBF50E/V9 (Електроне керування термостатом DigiTech зменшує споживання електроенергії під час нагрівання на 10%)
Об'єм: 50 л
Кількість водорозбірних точок: 2 і більше
Монтаж: Вертикальний настінний монтаж
Робочий тиск: 9 барів
Матеріал бака: Бак з емальованої сталі
Захисний анод: Захисний магнієвий анод
Регулювання температури: Електронне регулювання температури
Температурний діапазон: 15-75°C
Термометр: Біметалевий термометр
Захист від замерзання: Так
Індикатор роботи ТЕНа: Так
Клас захисту: IP 24
Кількість ТЕНів: 2
Потужність: 1,400 Вт
Номінальний струм: 8.7 А
Теплопотери за вертикального настінного монтажу: 1.32 кВтч/24 год
Габаритні розміри (ШхВхГ): 45.4? 59.6 ? 46.1 см
Розміри в пакованні (ШхВхГ): 48? 64 ? 49 см
Вага (брутто/нетто): 27 / 24 кг
Номінальний струм: 10 А
Гарантія: загальна 2 роки/ бак 10 років
Артикул: 413691
ЕАN-код: 3838942918643
Шнур живлення електромережі до комплекту не входить!
Докладні рекомендації щодо технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі неспостереження зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром. Інструкція щодо встановлення й експлуатації: http:/my.prom.ua/media/files/868143_instruktsiya_gbfe.pdf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 24 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Час нагріву води до 50°С | 120 хв |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 1.4 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 596 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Кран | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Прискорений нагрів | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |