

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Опис Бойлер GORENJE GТ O монтаж над мийкою
Надчиста емаль і великий магнієвий захисний анод гарантують довгий термін експлуатації навіть за найскладніших умов експлуатації без жодних шкідливих домішок у воді.
Заглибний ТЕН є в безпосередньому контакті з водою. Він виготовляється з міді, що забезпечує його високу стійкість до корозії та довгий термін експлуатації.
Прихований комфорт: Завдяки малим розмірам, малолітражні водонагрівачі Gorenje можна вбудовувати в шафках кухонних гарнітурів, у гостьових і ванних кімнатах, майстернях та інших приміщеннях, де потрібна невелика кількість гарячої води.
Керування за допомогою терморегулятора:
Ручка терморегулятора дає змогу регулювати температуру води у водонагрівачі та встановлювати економний режим і захист від замерзання.Тому що ми знаємо, що ми робимо:
Ми впевнені у своїх продуктах і думаємо про вашу зручність, тому на всі вироби поширюється загальна дворічна гарантія, на баки — трьох-, п'яти- або семирічна гарантія.
ECO CARE, тому що нам не все одно
Безпечні для довкілля водонагрівачі виготовлені зі 100% перероблених матеріалів.
Європейська якість: Комплектуючі європейських виробників забезпечують якість і тривалий термін експлуатації водонагрівача.
Об'єм: 10 л над мийкою
Кількість водорозбірних точок: 2 і більше
Робочий тиск: 9 барів
Матеріал бака: Бак з емальованої сталі
Захисний анод: Захисний магнієвий анод
Регулювання температури: Механічне регулювання температури
Температурний діапазон: 15-75°C
Захист від замерзання: Так
Індикатор роботи ТЕНа: Так
Клас захисту: IP 24
Кількість ТЕНів: 1 мідний
Потужність: 2,000 Вт
Номінальний струм: 8.7 А
Теплопотери за вертикального настінного монтажу: 0.33 кВтч/24 год
Габаритні розміри (шхВхГ): 35 × 50 × 26.5 см
Розміри в пакованні (ШхВхГ): 40 × 53 × 30 см
Вага (брутто/нетто): 9 / 8 кг
Номінальний струм: 10 А
Артикул: 298350
ЕАN-код: 3830050383566
Гарантія: загальна 2 роки/ бак 7 років
Шнур живлення електромережі в комплект входить!
Докладні рекомендації щодо технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі неспостереження зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром. Інструкція щодо встановлення та експлуатації: http://my.prom.ua/media/files/866981_insstruktsiyag__je_gt_10_o.pdf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 8 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Час нагріву води до 50°С | 20 хв |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Дисплей | Ні |
| Кран | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Ні |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Прискорений нагрів | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |