




Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Опис Бойлер GORENJE FTG 100 SM
Плоскі бойлери нового покоління GORENJE FTG 100 SM із сучасною технологією та простим керуванням поєднують функцію нагрівання води з економічними та ефективними показниками, які необхідні в побуті.Функція Eco Smart регулює роботу нагрівача відповідно до потреб користувача, оптимізуючи процес нагрівання води, що внаслідок чого призводить до ефективнішого споживання електроенергії. Компактна конструкція з двома гідравлічно з'єднаними незалежними резервуарами забезпечує оптимальне співвідношення між використовуваним простором і потужністю. Синхронізована робота двох резервуарів забезпечує оптимальне співвідношення між необхідною кількістю та бажаною температурою води.Два режиму роботи: налаштування рівня температури та EcoSmart.
Режим роботи з настроюванням рівня температури призначений для того, щоб користувач визначав бажану температуру води на виході. Режим EcoSmart ґрунтується на інтелектуальному принципі керування,заощаджує електроенергію до 25%. Нагрівач фіксує звички користувача та його потреби в гарячій воді впродовж тижневого циклу і відповідним чином регулює свою роботу.
Технічний опис
Об'єм: 100 л
Кількість водорозбірних точок: 2 і більше
Робочий тиск: 9 барів
Матеріал бака: Бак з емальованої сталі
Захисний анод: Захисний магнієвий анод
Регулювання температури: Електронне регулювання температури
Температурний діапазон: 15-75°C
Захист від замерзання: Так
Індикатор роботи ТЕНа: Так
Клас захисту: IP 24
Кількість ТЕНів: 2 (мідні, заглибні)
Потужність: 2,600 Вт
Габаритні розміри (шхВхГ): 49 × 16.5 × 29.7 см
Розміри в пакованні (ШхВхГ): 55.5 × 170.5 × 34 см
Вага (брутто/нетто): 61.5 / 58 кг
Артикул: 476922
ЕАN-код: 3838942023163
Гарантія: загальна 2 роки/ бак 10 років
Шнур живлення електромережі до комплекту не входить!
Докладні рекомендації щодо технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі неспостереження зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром. Інструкція щодо встановлення й експлуатації: http://my.prom.ua/media/files/866725_instruktsiya_p__tg_30_100l.pdf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 58 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Час нагріву води до 50°С | 180 хв |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 2.6 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1635 мм |
| Глибина | 297 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Дисплей | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Прискорений нагрів | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |