
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Технічний опис
Об'єм: 100 л
Кількість водорозбірних точок: 2 і більше
Монтаж: Вертикальний настінний монтаж
Робочий тиск: 9 барів
Матеріал бака: Бак з емальованої сталі
Захисний анод: Захисний магнієвий анод
Регулювання температури: Механічне регулювання температури
Температурний діапазон: 15-75°C
Термометр: Біметалевий термометр
Захист від замерзання: Так
Індикатор роботи ТЕНа: Так
Клас захисту: IP 24
Кількість ТЕНів: 2 (СУХІЕ)
Потужність: 1,400 Вт
Номінальний струм: 6.1 А
Теплопотері за вертикального настінного монтажу: 2,2 кВтч/24 год
Габаритні розміри (шхвхГ): 45.4 × 93,5 × 46.1 см
Розміри в пакованні (ШхВхГ): 48 × 96 × 49 см
Вага (брутто/нетто): 29 / 27.4 кг
Номінальний струм: 10 А
Артикул: 358186
ЕАN-код: 3838942762680
Шнур живлення електромережі до комплекту не входить!
Докладні рекомендації щодо технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі неспостереження зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром. Інструкція щодо встановлення й експлуатації: http://my.prom.ua/media/files/866681_instruktsiya_p__bf_50_150l.pdf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 27.4 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Час нагріву води до 50°С | 160 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 1.4 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 935 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Гідравлічне |
| Прискорений нагрів | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |