
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Ceresit СТЯЖКА призначена для влаштування та ремонту стяжок підлоги всередині та зовні (за сухих умов) будівель на жорсткій, недеформованій основі (бетон, цементно-піщані стяжки) з мінімальною товщиною не менше 10 мм. При влаштуванні стяжки на розділових шарах або на основах, що деформуються (гідро-, тепло-, звукоізоляція), мінімальна товщина шару повинна бути не менше 40 мм. Можливе застосування в системах водяного та електричного підігріву підлоги. Для остаточного вирівнювання підлоги рекомендується використовувати легковирівнювальну суміш Ceresit CN 68 або Ceresit CN 69.
Властивості суміші Ceresit СТЯЖКА:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ceresit |
| Країна виробник | Україна |
| Фасовка матеріалу | 25 кг |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Міцність на стиск | 20 МПа |
| Тип в'яжучого | Цемент |
| Тип використання | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Усадка: | не більше 1 мм/м |
| Межа міцності на растежение при вигині | не менш ніж 3МПа |
| Готовність розчину до техно - логічного пересування: | через 8 годин |
| Міцність зчеплення з основою | 0,3МПа |
| Склад | Суміш цементів із мінеральними наповнювачами й органічними модифікаторами |
| Витрата сухої суміші: | приблизно 2,0 кг/м2 на 1 мм товщини шару |
| Час використання розчинової суміші: | не менш 20 хвилин |
| Витрата води для приготування розчинової суміші: | 4 л води на 25 кг суміші |
| Готовність до фарбування: | через 7 діб |