
410 ₴/лист
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Гіпсокартон Rigips Pro Hydro - це плити, що складаються з плоскої гіпсової серцевини, покритої з обох боків спеціальним картоном. Плити мають висоту приміщення, зручні в роботі, для простого та швидкого монтажу. Застосовуються при обшивці конструкцій перегородок, облицювань, підшивок та підвісних стель, мансардних приміщень у будинках із вимогами щодо зниження водопоглинання. Монтуються на дерев'яний чи металевий каркас.
Переваги гіпсокартону Rigips Pro Hydro:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rigips |
| Країна виробник | Польща |
| Вид гіпсокартонного листа | Звичайний |
| Колір | Білий |
| Вид кромки | КК |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Товщина | 9.5 мм |