
438 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Самовирівнювальна суміш Ceresit CN-69 призначена для вирівнювання бетонних основ і цементно-піщаних стяжок, а також стяжок з легкого бетону перед укладанням фінішних покриттів (лінолеум, килимове покриття, ламінат, керамічна плитка, плитка ПВХ та інших) у житлових, громадських, адміністративних та побутових приміщеннях з невеликим рівнем вологості. Самовирівнювальна суміш Ceresit CN 69 застосовується для влаштування підлог з підігрівом. Ефективна при нанесенні ручним та механізованим способами.
Властивості суміші Ceresit CN-69:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ceresit |
| Країна виробник | Україна |
| Вид наливної підлоги | Мінеральний |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Міцність на стиск | 15 МПа |
| Фасовка матеріалу | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Улаштування покриттів із керамічної плитки: | через 48 годин |
| Склад | суміш цементу, гіпсу з мінеральними наповнювачами й органічними добавками |
| Межа міцності | не менше 4 МПа |
| Усадка: | не більше 0,5 мм/м |
| Улаштування покриттів із використанням клеїв на водній основі: | через 72 години |
| Міцність зчеплення з основою | не менше 0,8 МПа |
| Улаштування покриттів із використанням клеїв на органічних розчинниках: | через 7 діб |
| Час використання розчинової суміші: | не менше 20 хвилин |
| Витрата сухої суміші: | близько 1,8 кг/м2 на 1 мм товщини шару |
| Готовність розчину для технологічного пересування: | через 8 годин |
| Витрата води для приготування розчинової суміші: | 3,75–4,25 л води на 25 кг сухої суміші |