


Отправка с 06 мая 2026210 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 2 000 ₴
Дзеркальна плитка і панно від виробника
Розміри плитки c фацетом від 100*100 мм до 600х600 мм і більше
Колір срібло, бронза, графіт
Обробка фацет 10 мм і 15 мм
Ціна залежить від розміру плитки, дрібніша- дорожче, від форми, квадрат -база ромби-дорожче, і від кількості трикутників по периметру...
Замовляйте дзеркальне панно і плитку за Вашими розмірами, для цього потрібно:
1. Залишити повідомлення вказавши ширину, висоту, побажання по розміру плитки
2. Подробиці та узгодження через вайбер: +380972109252 (Viber,WhatsApp), тел. +380509044172 -Telegram
3. Приклади панно у нас в магазині: https://stroymax.nikolaev.ua/g13451748-zerkalnye-plitka-panno
Термін виготовлення 7-10 робочих днів, мінімальна передоплата 20% від суми замовлення на картку Приватбанку, Монобанку, або розрахунковий рахунок ФОП, або через ПРОМоплату.
Доставка Новою поштою у фабричній упаковці (кожна плитка в флізелін, коробка гофрокартон) + дерев'яний каркас з повною страховкою! Приблизна ціна доставки 300-350 грн.
Виготовлення фабричне з дзеркала товщиною 4 мм европейського виробництва Болгарія, Чехія, Турція.
Дзеркальні панно виготовляються на замовлення. Термін виготовлення 7-10 робочих днів
Увага: індивідуальні дзеркальні панно виготовлені на замовлення поверненню та обміну не підлягають!
Увага! Дзеркальна плитка стик у стик не клеїться (зазор 0,3-1 мм), фактичний розмір плитки може відрізнятись від номінального ± 2 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UMT |
| Страна производитель | Украина |
| Вид элемента | Плитка |
| Тип плитки | Универсальная |
| Тип использования | Универсальный |
| Назначение плитки | Универсальная |
| Форма плитки | Квадратная |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Морозостойкая плитка | Да |
| Длина плитки | 300 мм |
| Ширина плитки | 300 мм |
| Толщина плитки | 4 мм |
| Материал изделия | Стекло |