
1 480 ₴/рулон
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Спінений поліетилен «TEPLOIZOL» - універсальний будівельний гідро - звуко - вібро - тепло ізоляційний матеріал. Закрита комірчаста структура полотна з пінополіетилену володіє вкрай низькою гігроскопічністю, практично не вбираючи вологу. Має відмінну здатність до звукопоглинання, що дозволяє застосовувати його в якості звукоізолятора.
Застосування полотна з спіненого поліетилену «TEPLOIZOL»:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Теплоізол |
| Країна виробник | Україна |
| Вид основної сировини | Неорганічне |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Покриття | Без покриття |
| Теплопровідність | 0.037 Вт/мК |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Додаткові характеристики | |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Розміри | |
| Довжина | 50 м |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 1000 мм |